Aktualności

dodano: 2015-10-27

XIV Targi Zaopatrzenia Sklepów 24.10.2017

Już po raz 14-sty mogliśmy się spotkać z Klientami naszej firmy na dorocznych Targach Zaopatrzenia Sklepów.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentowali czołowi producenci artykułów spożywczych i słodyczy oraz firmy, z którymi Łakoć współpracuje co roku przy okazji Targów - oferujące wyposażenie, meble sklepowe, urządzenia, nowe technologie, usługi, artykuły przemysłowe i dekoracyjne oraz wiele innych, niezbędnych w sklepie akcesoriów.

Szczególne miejsce podczas targów miała strefa ZDROWA ŻYWNOŚĆ, którą sukcesywnie poszerzamy w ofercie, wprowadzając do oferty coraz więcej firm z tej kategorii.

Oferta targowa to nie tylko doskonałe warunki handlowe i możliwość spotkania branżowego. To również wyśmienity catering, konkursy z nagrodami, pokazy oraz występy artystyczne. W tym roku, atrakcją specjalną było malarskie show w wykonaniu artysty Vlodyrai znanego z programu "Mam Tatlent"

Targi odwiedziło ponad 2 tys. Klientów. Tak liczne grono Zwiedzających i Wystawców to nadzieja, że branżowe spotkania handlowe ciągle mają sens. I mimo wielu ułatwień jakie daje dzisiaj internet, nic nie zastąpi bezpośrednich rozmów i budowania relacji. Warto o tym pamiętać i celebrować tę tradycję.
 

Powrót »