Grupa MPT

Grupa MPT powstała w 1997 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w drodze naturalnego rozwoju współpracujących ze sobą hurtowni spożywczych z terenu Polski zachodniej. Powołanie Grupy umożliwiło szybki rozwój tworzących ją firm, dzięki czemu, dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 60% powierzchni Polski i ciągle jest jednym z największych dystrybutorów cenionych polskich i zagranicznych marek spożywczych.

Dzięki ścisłemu współdziałaniu w ramach Grupy MPT, wypracowano efektywne formy dystrybucji towarów oraz rozwinięto współpracę z producentami żywności, będącymi liderami w poszczególnych segmentach rynku. Usprawniając proces zamówień i dostaw, stale podnoszona jest jakość obsługi i dbałość o zadowolenie Klientów.

Grupa dysponuje łączną powierzchnią magazynową 65000 m2, w swojej ofercie posiada ponad 10000 artykułów spożywczych. Flota transportowa Grupy MPT to 200 samochodów ciężarowych, które codziennie dowożą towar do ponad 11000 Klientów.

O sukcesie Grupy MPT decydują ludzie. Na sukces i dobrą markę pracuje obecnie ponad 900 wykwalifikowanych pracowników, których profesjonalizm pozwala co roku odnotowywać systematyczny wzrost obrotów i zwiększać tym samym udział w rynku.

http://www.grupampt.pl