Baner nagłówka

Kariera

TWOJE KLUCZOWE ZADANIA TO:

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa i doradztwo dla Klientów
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • budowanie i umacnianie dobrego wizerunku firmy

OCZEKUJEMY:

  • nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy
  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego najlepiej w  branży FMCG
  • dobrej znajomości rynku lokalnego
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realne i jasno określone cele
  • atrakcyjny system wynagradzania w oparciu o umowę o pracę bądź własną działalność
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Zadania:

  • Pracownik Strefy Kompletacji: Kompletacja zamówień z skanerem oraz wózkiem widłowym. Praca w godzinach nocnych.
  • Operator wózka wysokiego składu: Przyjmowanie dostaw towarów na lokacje, relokacje towarów z lokacji zapasów do lokacji wydawczych ( praca z skanerem).  Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • motywacja do pracy,
  • predyspozycje do pracy fizycznej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia 3500 zł – 7000 zł brutto ( w zależności od uzyskanych wyników akordowych),
  • Umowę o pracę.