Baner nagłówka

About us

Firma Łakoć powstała w 1991r. z inicjatywy właścicieli - Państwa Barbary i Eugeniusza Winiarskich

Dzięki determinacji i konsekwencji w realizacji postawionych celów, firma Łakoć jest dzisiaj wiodącym dystrybutorem artykułów spożywczych w regionie. Naszymi partnerami są czołowi producenci artykułów spożywczych, będący liderami w poszczególnych segmentach rynku spożywczego.

Rozwój firmy przebiega bardzo harmonijnie i dynamicznie. Początkowo firma oferowała głównie słodycze, stopniowo poszerzając ofertę o artykuły ogólnospożywcze. Obecnie w swojej ofercie   mamy ponad 5000 pozycji asortymentowych w grupie ponad 100 producentów i ciągle zwiększamy tę liczbę.

Duży, nowoczesny magazyn to ogromny potencjał logistyczny.

Firma Łakoć powstała w 1991r.

Nasze atuty

Szeroki asortyment produktów spożywczych

Konkurencyjne ceny i atrakcyjny kredyt kupiecki

Serwis

Dostęp do najlepszych marek produktów spożywczych

Nowoczesny poziom

Wysoka aktywność promocyjna

24h

Platforma do zamówień e-hurt / on-line i off-line

Specjalistyczny transport

Pomoc w organizacji sprzedaży

Wysoka aktywność innowacyjna i projektowa we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych

Firmę wyróżnia wysoka aktywność innowacyjna i projektowa we wdrażaniu nowych rozwiązań   technologicznych. Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki np: sprzedaż internetowa poprzez aplikację e-hurt, mobilni Przedstawiciele, elektroniczna obsługa magazynu oraz elektroniczne zarządzanie logistyką, dzięki czemu umacniamy pozycję lidera w gronie dystrybutorów.

Naszym odbiorcom oferujemy - Łakoć

Galeria

Nagrody i certifikaty

GRUPA MPT

Grupa MPT powstała w 1997 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w drodze naturalnego rozwoju współpracujących ze sobą hurtowni spożywczych z terenu Polski zachodniej. Powołanie Grupy umożliwiło szybki rozwój tworzących ją firm, dzięki czemu, dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 60% powierzchni Polski i ciągle jest jednym z największych dystrybutorów cenionych polskich i zagranicznych marek spożywczych.

Dzięki ścisłemu współdziałaniu w ramach Grupy MPT, wypracowano efektywne formy dystrybucji towarów oraz rozwinięto współpracę z producentami żywności, będącymi liderami w poszczególnych segmentach rynku. Usprawniając proces zamówień i dostaw, stale podnoszona jest jakość obsługi i dbałość o zadowolenie Klientów.

Grupa dysponuje łączną powierzchnią magazynową 65000 m2, w swojej ofercie posiada ponad 10000 artykułów spożywczych.

Flota transportowa Grupy MPT to 200 samochodów ciężarowych, które codziennie dowożą towar do ponad 11000 Klientów.

O sukcesie Grupy MPT decydują ludzie. Na sukces i dobrą markę pracuje obecnie ponad 900 wykwalifikowanych pracowników, których profesjonalizm pozwala co roku odnotowywać systematyczny wzrost obrotów i zwiększać tym samym udział w rynku.